Zawitaj w świecie pasji

Co kupić na komunię?

Napisane przez dnia 1-Grudzień-2013 w Rozrywka | Brak komentarzy

Co kupić na komunię?

Wiele osób zastanawia się jaki prezent na komunie będzie najbardziej odpowiedni dla małego dziecka. Moda prezentowa zmienia się praktycznie co roku, ale kilka lat temu najpopularniejszymi prezentami były rowery, zegarki, złote wisiorki z krzyżykiem. Współcześnie najpopularniejszym prezentem są pieniądze, jednak wiele osób uważa, że jest to złe rozwiązanie.


pomysł na prezent

Foto: www.magazyndomowy.pl

Każdy prezent na komunie powinien być…

Każdy prezent na komunie powinien być oryginalny i odpowiedni dla danego dziecka. Jednak wiele osób decyduje się na wręczenie jakiejś kwoty pieniędzy, ponieważ dzięki temu rodzice mogą zadecydować co kupić dziecku. Mimo to wiele osób uważa, że taki prezent na komunie jest nieodpowiedni, ponieważ uczy dzieci materialnego podejścia do życia. Często zdarza się, że ulubionym zajęciem dzieci po komunii jest podliczenie jaką kwotę udało się im uzbierać.

pomysł na prezent

Foto: 4.bp.blogspot.com

Dlatego nadal wiele osób decyduje się…

Dlatego nadal wiele osób decyduje się na tradycyjny prezent na komunie jakie były modne kilka lat temu czyli rower lub złoty wisiorek z krzyżykiem. Ponadto obecnie wszystkie przyjęcia komunijne są o wiele bardziej okazałe niż kilka lat temu np. organizowane są w restauracjach. Należy pamiętać jednak, że należy zadbać, aby taki prezent na komunie był wyjątkowy, aby dziecko zapamiętało, że ten dzień jest bardzo ważny i jedyny w życiu.

prezent dla niej

Foto: czerwonamaszyna.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>